Påmeldingene blir listet fortløpende etterhvert som betaling er bekreftet.

For mer informasjon om ekvipasjen, klikk på navnet på den påmeldte.

	
Christine Øverli Eriksen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Kristian Larsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Benedicte Skaarnes Eliteklasse
Benedicte Skaarnes Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Martin Jakobsen Eliteklasse
Camilla Jakobsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Ane Christophersen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Camilla Jakobsen Eliteklasse
Camilla Jakobsen Eliteklasse (Veteran)
Roar Børresen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Jens Dal Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Åse Tøfte Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Karoline Sivertsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Bodil Bache Eliteklasse
Annika Norman Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Eva Bergholtz Eliteklasse
Helle Stockfisch Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Helle Stockfisch Eliteklasse
Jeanette Bundgaard Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Jeanette Bundgaard Eliteklasse
Jonna Vassbotn Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Line Moen Eliteklasse
Annette Helk Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Laila Elvegård Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Else Pedersen Eliteklasse
Ann-Olaug Toftesund Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Charlotte Andersen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Per Hjermitslev Eliteklasse
Kjersti Horten Husebye Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tommy Jakobsen Eliteklasse
Pernille Lillevang Eliteklasse
Michael S Christensen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Stig Andersen Eliteklasse
Mette Andersen Eliteklasse
karin mohn engebretsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Joan Clausen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Lotte Andersen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Frode Ekkeren Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Christina Getz Eliteklasse
Marit Winge Eliteklasse
Torbjørn Gjemdal Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Robert Mueller Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Marie Skjetne Eliteklasse
Hanne Dornish Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Øyvind Aanerød Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Øyvind Aanerød Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Karin Hansen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Andreas Fälth Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Ammis Fälth Eliteklasse
Peter Abel Eliteklasse
Results 1 - 50 of 50